Daha iyi bir deneyim için Tadilat Sepeti mobil uygulamasını indir!

NASIL ÇALIŞIR?


1- TADİLATSEPETİ ne tür hizmetler sunuyor?
TADİLATSEPETİ, sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilen, tadilat, temizlik, nakliyat, montaj ve organizasyon hizmetlerinin temininde ihtiyaca göre Hizmet Alan’ın Hizmet Veren ile buluşmasını amaçlamaktadır.

2- Nasıl üye olabilirim?
www.tadilatsepeti.com  web sitesi üzerinden kişisel telefon numaranız veya mail adresiniz ve size özel parolanız ile sayfamıza üyelik oluşturarak ihtiyacınız olan kategoride hizmeti seçebilir, teklif verebilirsiniz. Kullanıcı sözleşmesi sistem üzerinden tarafınızca okunmadan ve onaylanmadan sözleşme kurulmaz.

3- Hizmet Alan/Veren olarak üye olmam halinde ücret öder miyim?
TADİLATSEPETİ Hizmet Alan sıfatındaki üyelerden üyelik ücreti almaz. Hizmet Veren sıfatındaki üyelerinden sözleşmede belirtilen tutarlarda aylık ve yıllık abonelik ücreti alır.

4- Komisyon öder miyim?
TADİLATSEPETİ Hizmet Alan ve Hizmet Veren üyelerin verilen teklifte anlaşması halinde her hangi bir komisyon almaz.

5- Ödeme nasıl yapılır?
Satın aldığınız hizmet bedelinin ödemesini TADİLATSEPETİ üzerinden değil doğrudan Hizmet Veren’e yaparsınız.  Hizmet karşılığı ödenen bedeller ile TADİLATSEPETİ’nin herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

6- Mücbir sebeplerin varlığı halinde iptal gerçekleşebilir mi?
Sizler, gerekli tüm özeni göstermenize rağmen, öngöremediğiniz veya engelleyemediğiniz bir durum veya mücbir sebep nedeniyle, hizmeti alamamanız ya da hizmeti verememeniz halinde doğacak ihtilafları kendi aranızda yapacağınız hizmet sözleşmesi ile kararlaştırabilirsiniz. TADİLATSEPETİ üzerinden ilanlar iptal edilebilir, teklifler geri çekilebilir.
Hizmet Ver
info@tadilatsepeti.com
0216 606 6779